Bulunan Sonuçlar

Arama Kriteri
 
   +90 216 383 57 07
 

 

SERVİS BAKIM

Yedek Parça

Orjinal yedek parçaları kullanmak cihazınızın ömrünü uzatır ve arızaları azaltır. Kısaca, işinizin kesintisiz olarak devamını ve tasarruf yapmanızı sağlar. Orijinal olmayan yedek parçalar, bazı durumlarda her ne kadar orijinal yedek parçalara benzer gözükse de işçilik kalitesinde ve malzeme sağlamlığındaki fark büyüktür.

Orijinal yedek parça, taklitlerinin aksine ;

  • Çabuk aşınmaz ve deforme olmaz.
  • Montajda uyum problemi yoktur.
  • Uzun ömürlüdür.
  • Yüksek kaliteli malzemeden üretilmiştir.
  • Cihazınızın onarım masraflarını düşürür ve orijinal kalmasını sağlar.

Unutmayın; cihaz üzerinde uzman olmayan kişilerce yapılacak çalışmalar veya değişiklikler farklı fonksiyon arızalarına neden olabilir. Bu işlemleri Yetkili servisimize yaptırmanızı tavsiye ederiz. Tüm yıl boyunca çalışan soğutma cihazlarının kesintiye uğramadan çalışabilmesi için ekonomik ölçülerde yedek parça stoğu yapma düşüncesi olan müşterilerimizin en ekonomik yedek parça stoğu için bizi aramaları yeterli olacaktır.

 

 

Bakım

Cihazınızdaki muhtemel arızaların önceden belirlenmesi, onarım masraflarının azalması ve zaman kaybının minimuma indirilmesi için bakımlarınızı düzenli periyotlarla yaptırmanız tavsiye edilmektedir. Cihazınızın bakımları ile uğraşırken harcadığınız zamanı, işinize ve üretiminize ayırabilirsiniz.

Periyodik bakım sözleşmleri ile tam bu rutin işlerinizi bize bırakıp zamanınızı daha verimli kullanabilirsiniz. Bu işlem size düşündüğünüzden daha ucuza malolacaktır.

Takım ve atölye masraflarındaki tasarruflarınızda dikkate alındığında bu konunun önemi daha belirgin olarak ortaya çıkacaktır. Önceden kestirilebilen ve beklenilmeyen arızalara karşı en iyi sigorta Periyodik Bakım Sözleşmesidir.

Problemler erken teşhis edilirse, bu problemler büyük arızalar haline dönüşmeden onarılabilir. Onarımların ne olacağı bilinirse, bütçe daha iyi düzenlenebilir. Her cihazla ilgili daha önce yapılan işlerin belgeleri eksiksiz olarak kayıt altına alınmış olur. Periyodik Bakım Sözleşmesi cihaz arızalarını azaltarak, cihazdan alınan verimi arttırır. Ayrıca onarım programlamasında esneklik sağlayarak işçilik maliyetlerini düşürür.Özel donatılmış bakım araçları yardımıyla cihazların tüm koruyucu bakımları, bakım konusunda yetişmiş elemanlarımız tarafından tekniğine uygun şekilde yapılmaktadır. Amacımız beklentilerinize uygun esnek paketler sunmaktır.

Soğutma kulelerinin nozzle, kasnak, rulman, kayış vb. gibi malzemelerinin değişim işlemleri kule havuzunuzun boşaltılarak temizlenmesi boyanması, gerekiyorsa dolgu malzemelerinin değişimi konularında firmamıza müracaat ederek randevu alablirsiniz. Kirli bir kondenserin size, yaptıracağınız bakımla karşılaştırılamayacak kadar pahalıya malolduğunu ve elektrik sarfiyatına sebep olduğunu unutmayın.
 Tecrübeli Ekip


Yetkili Servis


Güvenilir


Hızlı ve Doğru Çözüm
Acs Mühendislik Klima Hizmetleri
 

 Cevizli Mah. Talatpaşa Cad. Köseoğlu Apt. No:65/2 Maltepe -İSTANBUL

 +90 216 383 57 07 - +90 216 383 61 07

 info@acsmuhendislik.com

E-BÜLTEN

E-bülten aboneliği için kayıt olabilirsiniz.
BİZİ TAKİP EDİN


Sosyal Medyada bizi takip edin.